.COM Domain Verisign Fiyat Artışı

.COM Domain Verisign Fiyat Artışı     Saygıdeğer İş Ortağımız, .COM domain uzantısının kayıt kuruluşu olan Verisign (NASDAQ: VRSN), .COM kayıtları ve yenilemeleri için kayıt şirketlerinden talep ettiği satış fiyatında artış yapacağını duyurdu. Fiyat artışı 1 Eylül ... Devamını Oku »

11th Aug 2023
Planlı Bakım Çalışması

10 Aralık 2022 Saat 23:00 ile 11 Aralık 2022 Saat 03:00 arası network altyapımızda planlı bakım çalışması yapılacak olup sunucu ve hizmetlere erişimde kesintiler olacaktır.  Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz.

 

Saygılarımızla;

BeDijital - Dijital Bilişim Teknoloji Hizmetleri

8th Dec 2022
Net Core 5.0 güncellemesi

Sunucularımız üzerindeki Net.Core versiyonu 5.0 versiyonuna güncellenmiştir. Önceki sürümleri kullanan kullanıcılarımızın hosting panelimiz üzerinden scripting bölümünü kullanarak .NEt verisyonunu ASP.NET  .NET 50 olarak seçmeleri gerekmektedir.  5.0 versiyonu önceki sürümleri de desteklemektedir. 

26th Jun 2021
.COM Domain Fiyatı Eylül Ayında Artacak

Verisign .com Domain Fiyatında Artış Yaptığını Duyurdu .COM .NET domain uzantısının kayıt kuruluşu olan Verisign (NASDAQ: VRSN), ABD hükümeti ve ICANN ile yaptığı yeni rekabet anlaşmaları kapsamında .com domain uzantısının kayıt – transfer –  kayıt için şirketlerinden talep ettiği toptan satış fiyatını %7 ... Devamını Oku »

8th Jun 2021
1 2 3