Hakkımızda

Deneyimli Ekibimiz ve Başarılı Geçmişimiz ile hizmetinizdeyiz.

Hakkımızda

2005 yılından beri yazılım sektöründe faaliyet gösteren Dijital Bilişim; Yerli ve Yabancı Kurumsal müşterileri için bir çok projeye imza atmıştır. Hizmet verdiği Kurumların Dijital Dönüşüm ile beraber sürekli olarak artan BT ve ağ gereksinimlerine üstün hizmet kalitesi ile cevap vermek için yerli ve yabancı firmalarla işbirliği yaparak mevcut altyapısını güçlendirmiştir.

Bu çalışmalar kapsamında güvenilirlik ve kesintisiz çalışma süresini birinci önceliği yapan kurumsal müşteriler için Türkiye’de Uptime Enstitüsü Tier III tasarım & tesis sertifikasına sahip ilk “operatör bağımsız” ticari veri merkezinde hizmet vermeye başladık. Tesis 5.000 m2’lik alana kurulu  deprem riskini azaltmaya yönelik olarak Sismik izolasyonlu yapı teknolojisi ile tasarlanmış, ölçeklenebilir bir tasarıma sahiptir. Güç, soğutma, yangın önleme ve fiziki güvenlik sistemleri Tier III standartlarındadır. Tesise erişim çift faktörlü kimlik doğrulama ve biyometrik kontroller ile sağlanmaktadır. Yerli ve yabancı operatörden ( TTnet, Superonline, Vodafone, De-Cix, Cogent, Seabone, Voxilite) alınan yedekli hizmet fiber optik giriş odalarından kabinlere yönlendirilmiştir. Network yapılandırmamız için gerekli internet kaynakları RIPE NCC üyeliği ile sağlanmıştır. RIPE NCC internetin küresel olarak çalışmasını destekleyen internet kaynak tahsisi, kayıt hizmetleri ve koordinasyon faaliyetleri sağlayan beş Bölgesel İnternet Kayıt Merkezinden (RIR) biridir. Domain tescil işlemleri için farklı Icann Acredited Registrar’lar ile yapılan anlaşmalar ile yerli ve yabancı 700 farklı alanadı tescili sitemiz üzerinden online olarak gerçekleştirilmektedir. SSL, Hosting kontrol paneli, Mail sunucusu yazılımları, ücretli scripler vb tamamlayıcı ürünler için Lisans sağlayıcılarla yaptığımız anlaşmalarla tüm ihtiyaçlerinızı tek bir çatı altında topladık.

Yaygın servis sağlayacılardan farklı olarak Kurumsal Firmalar için özelleştirdiğimiz ürün ve hizmetlerimiz için öncelikli olarak Nitelikli Teknik Destek Hizmeti veriyoruz.  Satış öncesi ve sonrasında ihtiyaçlarınızı belirlemek ve destek hizmeti sunmak için size özel bir Dijital Müşteri İlişkileri Yöneticisi (MİY) atıyoruz. Konusunda uzman personelimiz istek ve sorunlarınızı dinleyerek sizi yönlendirir. Gerektiğinde konuyu Yazılım yada Teknik Destek departmanlarımıza yönlendirerek işlemlerinizin en kısa sürede çözülmesini sağlar.

Dijital Bilişim, BTK (Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu) tarafından faaliyet izin verilmiş yer sağlayıcılarından biridir. Belge Numarası: YS-2219

  • BeDijital bir Dijital Bilişim markasıdır.
Konuşmaya Başla
1
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?